loading...

آزانس مسافرتی

از دفتر وزیر امور خارجه خود ، یا سازمان دولتی یا زیرمجموعه دولتی در ایالت خود ، گواهی وضعیت خوب بخواهید. (به عنوان مثال ، در دلاور ، بخش شرکت ها را طی می کنید). همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، شما می توانید این روند را به تنهایی مدیریت کنید. این کار نسبتاً گواهی تمکن مالی آسان است زیرا شما فقط یک سند را درخواست می کنید - باید قبلاً تجارت خود را ثبت کرده باشید و وضعیت خود را دوباره بررسی کنید.  می توانید گواهینامه خود را بصورت آنلاین یا از طریق تلفن ، پست الکترونیکی ، ایمیل یا نمابر…

گواهی های تمکن مالی

مجیکر بازدید : 68 شنبه 26 مهر 1399 نظرات ()

از دفتر وزیر امور خارجه خود ، یا سازمان دولتی یا زیرمجموعه دولتی در ایالت خود ، گواهی وضعیت خوب بخواهید. (به عنوان مثال ، در دلاور ، بخش شرکت ها را طی می کنید).

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، شما می توانید این روند را به تنهایی مدیریت کنید. این کار نسبتاً گواهی تمکن مالی آسان است زیرا شما فقط یک سند را درخواست می کنید - باید قبلاً تجارت خود را ثبت کرده باشید و وضعیت خود را دوباره بررسی کنید. 

می توانید گواهینامه خود را بصورت آنلاین یا از طریق تلفن ، پست الکترونیکی ، ایمیل یا نمابر درخواست کنید. استفاده از سرویس های نمایندگی گزینه دیگری است و می تواند در وقت شما صرفه جویی کند. 

در هر صورت ، شما هزینه پرونده را پرداخت خواهید کرد. مبلغ توسط آژانس دولتی خاص شما تعیین می شود. به عنوان مثال ، در نیویورک 25 دلار است ، اما در آیداهو تنها 11.50 دلار است . 

دریافت گواهینامه بصورت آنلاین سریعترین روش است. پس از پرداخت هزینه ، معمولاً بلافاصله بارگیری می شود. همچنین ممکن است طی چند روز کاری یک نسخه کپی تایید شده را از طریق پست دریافت کنید.

همچنین لازم به ذکر است که برخی از گواهینامه های دولتی تاریخ انقضا دارند. شما می توانید بعد از یک سال یا فقط یک چهارم منقضی شوید. اما به خاطر داشته باشید که نیازی نیست همیشه گواهی خوب ایستادن داشته باشید. در حقیقت ، وام دهندگان ، بستانکارها و سرمایه گذاران معمولاً درخواست گواهینامه های وضعیت خوب با عمر کمتر از 30 یا 60 روز را می دهند. 

11 موقعیتی که ممکن است شما به یک گواهینامه وضعیت خوب نیاز داشته باشید

محتوای بدن

گواهینامه خوب بودن از بسیاری جهات از تجارت شما محافظت می کند. به عنوان مثال ، گواهی تمکن مالی ها موظفند امور اقتصادی و اقتصادی شخصی را جداگانه نگه دارند. اما بانک ها مایلند قبل از افتتاح حساب بانکی مشاغل ، گواهینامه شما را ببینند. هر روز که امور مالی خود را با هم مخلوط می کنید ، تجارت خود را در معرض خطر قرار می دهید. 

به همین ترتیب ، وضعیت خوب شما درهای زیادی را باز می کند. داشتن یک گواهی معتبر از وضعیت خوب به شما امکان می دهد: 

 • یک حساب بانکی تجاری باز کنید
 • تاسیس اعتبار کسب و کار
 • برای پردازش پرداخت اقدام کنید
 • سرمایه گذار مطمئن سرمایه گذاری در کسب و کار شما
 • در اولین فضای اداری خود اجاره نامه را تأمین کنید
 • از وضعیت مسئولیت محدود خود محافظت کنید
 • مجوزها و پروانه های تجاری را تمدید کنید
 • تجارت خود را بفروشید
 • بیمه تجارت دریافت کنید
 • نمره اعتبار کسب و کار خود را بهبود ببخشید
 • برای گرفتن وام اقدام کنید

اگر وضعیت خوب خود را از دست دهید به توانایی شما در تجارت آسیب می رساند. خوشبختانه ، همان خدمات حقوقی آنلاین که می توانند به شما در صدور گواهینامه کمک کنند ، می توانند راهنمایی هایی برای بهبود وضعیت خوب شما نیز داشته باشند. 

گواهی تمکن مالی همانطور که مشاهده می کنید ، گواهینامه وضعیت خوب سندی برای صاحبان شرکتها ، شرکتهای سهامی خاص و مشارکتهاست. اما برای همه کارآفرینان مهم است که از وضعیت خود برخوردار باشند. مطمئن شوید که از مقررات ایالتی ، قوانین مالیاتی و گزارشات خود مطلع هستید ، بنابراین می توانید به صورت یکپارچه به کار خود ادامه دهید.

گواهی وضعیت مالی چیست؟
به زبان ساده ، گواهی وضعیت مالی سندی معتبر و رسمی است که توسط بانکی صادر می شود که در آن مانده حساب های مختلف شما و نرخ هم ارزی آن با ارز درخواستی متقاضی (دلار یا یورو) وارد می شود. این گواهی نشان می دهد که شما چقدر پول در یک حساب خاص دارید و همچنین معامله مالی شما در یک دوره خاص (بسته به درخواست متقاضی) چگونه است. همچنین ، این گواهی به درخواست شما به دو زبان انگلیسی و فارسی ارائه می شود. در واقع دانشجویان با ارائه این گواهینامه نشان می دهند که در طول تحصیل (یک سال تحصیلی) می توانند هزینه تحصیل و زندگی خود را بدون مشکل پرداخت کنند و در تهیه هزینه ها با مشکلی روبرو نخواهند شد.

یکی از مهمترین مواردی که باید هنگام انتخاب خود به دنبال آن باشید ، مبلغ درج شده در این گواهی است. توجه داشته باشید که ممکن است بسته به نوع دانشگاه و کشور مورد نظر میزان این گواهی متفاوت باشد و دانشجویان برای اطمینان از میزان دقیق مورد نیاز باید به وب سایت دانشگاه و همچنین سفارت مراجعه کنند. به عنوان مثال ، متقاضیان تحصیل در کانادا باید بتوانند شهریه خود را برای سال اول بپردازند. با توجه به اینکه در این کشور دانشجویان ملزم به پرداخت شهریه دانشگاه هستند ، باید این مبلغ (شهریه دانشگاه) را همراه با هزینه زندگی در سال اول از طریق حساب بانکی خود یا اسپانسر خود در سفارت ثابت کنند. توانایی مالی برای ویزای دانشجویی کانادا بسیار مهم است و اگر متقاضی نتواند آن را اثبات کند ، ممکن است درخواست ویزای دانشجویی شما تأیید نشود. بنابراین ، توصیه می شود قبل از ارسال این سند به سفارت کانادا ، جزئیات را به دقت بررسی کنید تا مشکلی در روند صدور ویزا وجود نداشته باشد.

به عنوان مثال ، در زیر می توانید نحوه اثبات دوام اقتصادی خود را برای ویزای دانشجویی کانادا مشاهده کنید.

یک حساب به نام یک متقاضی در یک بانک کانادایی داشته باشید (اگر شما یک انتقال به کانادا انجام داده اید)
گواهی سرمایه گذاری تضمین شده (GIC) از یک موسسه مالی تعاونی کانادا
اثبات دریافت وام دانشجویی از بانک
صورت حساب بانکی 4 ماه گذشته
یک انتقال بانکی داشته باشید که بتواند به دلار کانادا تبدیل شود
اثبات شهریه و هزینه های اقامت در کانادا
نامه ای از شخص ، دانشگاه یا کالج داشته باشید که به متقاضی پول پرداخت می کند ، یا بورس تحصیلی پرداخت شده از دانشگاه یا کالج کانادا را ارائه می دهد (اگر متقاضی برنده بورسیه شده است) ، یا در یک برنامه مدرک تحت حمایت دولت کانادا ثبت نام کنید.
اسناد مورد نیاز برای اخذ گواهی وضعیت مالی
برای دریافت این گواهینامه باید با مدارک زیر به بانک بروید.

کارت ملی متقاضی را ارائه دهید
اصل / نسخه گذرنامه متقاضی را ارائه دهید
وکالت نماینده قانونی در صورت وکالت به دیگری
فرم درخواست تکمیل شده را برای صدور گواهی توانایی مالی ارسال کنید
مهم:

برای درخواست این گواهی ، به موارد زیر توجه کنید: گواهی تمکن مالی

 

صدور گواهینامه بر روی سربرگ مخصوص بانك
گواهی بانکی به نام شخص اقدام کننده
اطلاعات تماس بانکی مانند آدرس پستی ، شماره تماس و آدرس ایمیل در گواهی ذکر شده است
شماره حساب در آن گنجانده شده است
تاریخ افتتاح حساب که حداقل باید 6 ماه داشته باشد
قبل از گرفتن گواهینامه سعی کنید 6 ماه تمام پول را در حساب داشته باشید
اجازه دهید تا زمان تعیین وضعیت ویزا ، پول در حساب شما باقی بماند
مبلغی که در حساب خود دارید باید کمی بیشتر از مبلغ درخواستی سفارت یا دانشگاه باشد ، اگرچه این رقم نباید به میزان قابل توجهی بیشتر از مبلغ تعیین شده باشد.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 19
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 32
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 32
 • بازدید ماه : 182
 • بازدید سال : 1,284
 • بازدید کلی : 3,722